Ponuka

Ponúkame všetko, čo sa dá daným zariadením vyrezať označiť a pogravírovať.

Využitie je veľmi rozmanité a medzi najpoužívanejšie oblasti využitia patria: Výroba a popis výrobných štítkov, výroba štítkov pre ovládacie pulty, výroba štočkov pre pečiatky, reklamné predmety, darčekové predmety, výroba informačných tabuliek pre hotely, byty, kancelárie, reštaurácie, obchodné centrá, strojnícky priemysel, obuvnícky priemysel a podobne.

GRAVÍROVANIE

– gravírovanie do dreva (obrazy, drevené kazety, puzzle, drevené písacie potreby, informačné tabule a i.)
– gravírovanie do plexiskla
– gravírovanie do gumy (okrem iného aj špeciálna guma na výrobu pečiatok – široký sortiment samonamáčacích a iných pečiatok)

Laserové gravírovanie a označovanie je jedným z najdokonalejších spracovaní gravírovaných nápisov v súčasnosti. Predstavuje moderné spracovanie fotografií, textov, názvov, logá na štítky, plasty, papier, drevo, eloxovaný kov, sklo alebo kov. Laserová technológia umožňuje vysoko kontrastný a dokonale čitateľný popis a gravírovanie aj pri malých rozmeroch. Prednosťou využívania tejto technológie je trvanlivosť vzniknutého gravírovaného vzoru, pretože je vytvorený skoncentrovaným laserovým lúčom. Takto riadený lúč odparí, nataví alebo spáli povrchovú vrstvu materiálu gravírovaného predmetu v mieste, kde sa má nachádzať gravírovaný vzor, ktorý sa tak stáva prakticky nezmazateľný.

REZANIE

– rezanie do plastu
– rezanie do kože
– rezanie do dreva
– rezanie do fólie
– rezanie do papiera a iné

Rezanie laserom po sebe nezanecháva ostré a nepresné hrany, ako je to napríklad pri razení alebo strihaní.

ZNAČENIE

Vďaka príslušenstvu je možné značiť aj najtenšie a najľahšie materiály. Pomocou rotačného nadstavca je možné označiť aj oblé predmety ako poháre alebo fľaše. (aj v naplnenom stave).